موضوع پست امروز من خیلی خسته ام این روز ها است واقعا هم همینه موضوعی است که خیلی من را ناراحت می کند اونم اینه که وقتی معلمی درسی یا امتحانی ازم میگیره یا می پرسه اگه شفاهی باشه همه دانش اموزان میگن این چقدر حفظ می کنه به قول امروزی چقدر این خر خونه یا میگن این برگه ها رو در ابجوش ریخته و قرقره کرده و خورده یعنی شده ابروی من رو در کلاس ببرن یعنی از هر نفر یک نفر جمله میگن یعنی ما که 30 نفر در کلاس هستیم همشون یک جمله حرف می زنن این من رو خیلی ازرده می دهد. ولی اگر کتبی باشد خیلی خوبه چون دانش اموزان نمی توانند درباره من حرف بزنند ولی یه بدی دیگری هم داره بزار داستانش رو برای شما تعریف کنم. یک روز همون روز های اول سال که معلم من رو نمی شناخت به ما گفت که امتحان مطالعات از درس های 1 و 2 و 3 و 4 میگیرد جلسه بعدی امتحان رو در نماز خانه گرفت بعد جلسه بعد که می خواست برگه ها رو تصحیح کنه گفت ساکت باشید و همون وقت گفت که هر کسی تقلب کنه نمره امتحانش صفر است من که خیالم راحت بود چون من درسم را خونده بودم گفتم20 میارم و همه برگه ها رو تصحیح کرد معلم گفت که اول از نمره های 20 به نمره های 10 میام و شروع به خواندن نمره کرد زهرا .20 زینب19 مهسا18 و غیره. من هم داشتم کم کم ناراحت میشدم و تا 10 رسید ولی اسمم رو نگفت همه بچه های کلاس به من خیره شدند معلم به من گفت بیا اینجا رفتم گفت چرا تغلب کردی مگه نمی دونستی نباید تغلب کنی تو که شاگرد درس خون بودی من گفتم که خودم درسم رو خوندم ولی بازم فکر کرد من دروغ میگم بازم خدا رحم کرد بغل دستی ام گفت ازش سوال بپرس همشو بلده و ازم چند تا سوال پرسید سوال1:هویت چیست: هویت عبارتند از و غیره همین سوال ها رو پرسید و بهم نمره داد ولی بازم ناراحتم همون وقت معلم به من گفت که چرا حفط می کنی خلاصه اش رو بگو من هم گفتم که خلاصه نمی تونم و یاد هم نمیگیرم و فقط حفظیاتم خوبه ولی بازم خیلی خسته ام از این روز ها منظور من اینه که حفظیات چیزخوبیه دانش اموزان کلاس می دونن اگر سه صفحه پر از متن رو به من بدهند فردا مثل بلبل براشون مثل متن کتاب میگم یعنی کسی هست که مثل من حفظیاتش خوب باشه؟یا نه؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها