چند روز است که خیلی ناراحتم چون چند روز دیگر امتحانات اردیبهشت ماه برگزار میشه جهت امادگی دانش اموزان برای امتحانات خردادماه ولی چند تا دروس است که هنوز درس های ان تموم نشده مثل علوم و مطالعات اجتماعی و عربی و لی با این حال عربی و مطالعات اسونه ولی علوم من نمیدونم که چرا معلم علوم درس هایش رو زود تموم نمی کنه تازه با ریلکس درس رو میده تازشم سه تا فصل علوم رو امتحان نگرفته بعد من چطور همه فصل ها رو مرور کنم خدایا به من کمک کن کسی حال من رو نمی دونه و با این حال هر روز معلم ها امتحان میگیرن برای نمره های مستمر این ها رو می تونستند از اسفند ماه شروع کنن تا ما هم خسته نشیم هر روز که سه تا درس داریم هر سه تا درس رو امتحان میگیرن از شفاهی گرفته تا کتبی برای همین نتونستم دیروز یک پست بزارم ولی اگر من در اینده معلم شدم از اسفند از بجه ها امتحان میگیرم تا در اردیبهشت کمی راحت باشند ولی منم می دونم باید درس ها رو مرور کنیم تا نمره هامون خوب باشه ولی نه تا این حد ادم اصلا نمی تونه نفس بکشه انشا امسال هم نمره های مستمرم خوب باشه و همچنین نمره های کتبی هردرس ولی با این حال می دونم که چند تا از درس ها امتحاناتش رو معلم ها از سایت قلم چی میگیرن انشا الله علوم هم در سایت قلم چی باشه برای من هم دعا کنید. راستی اگر کسی کلاس نهم هست در اصفهان بگه چون من از همه درس ها امتحانات خردادشو دارم تا براش بفرستم بازم ممنون که پست من رو خوندید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها