- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - -
نظر به اینکه دوباره به زودی توسعه خدمات بیشتر بلاگ بیان افزایش می یابد این پست دوباره به زودی بروز رسانی می شود.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

امروز می خواهم یک خبر خوب به شما بیانی ها بدهم و از اینکه وبلاگ بیان دارد توسعه خدمات وبلاگ رو افزایش می دهد خیلی خوشحال هستم و جای تشکر دارد از وبلاگ

پژوهشگر از اقای قاسم صفایی نژاد که این پویش رو راه انداخت خیلی این پویش اثر داشته و از این به بعد هم اثر خواهد داشت تا بیشتر خدمات بیان توسعه یابد.از جمله خدماتی که بلاگ بیان توسعه داده است:

• فرم ارسال نظر در همه وبلاگ ها تغییر کرد و به صورت باز و بسته شدن نوار ابزار شد و خدماتی بیشتری به این فرم اضافه شد.این کاربرد امکان بیشتر به اون دسته از کسانی می دهد که دوست دارند نظر به وبلاگی که دوست دارند بفرستند و خودم هم این امکان رو خیلی دوست دارم.
سه روز پیش در یک وبلاگی که اسم وبلاگش یادم نیست در یک پست نوشته بود که یک باگ خیلی****** در بلاگ وجود دارد که وقتی می خواهی به یک متن لینک بدی عمل نمی کند و برای این کار باید بعد از ارسال نظر خود نظرتون رو ویرایش کنید و دوباره لینک بدید تا عمل کنه اما الان اگر به یک متن لینک کنید صد درصد لینک میشه و دیگر لازم نیست خود نظرتون رو ویرایش و لینک کنید این خیلی خوبه.

• جستجوگر سلام که مشکل داشت و در جستجو کردن با خطا مواجه میشد از این به بعد با جستجو کردن به گوگل هدایت می شوید و موضوع دلخواه خود را پیدا می کنید.پس از این به بعد امکان نمایش کادر جستجو رو در پنل کاربریتون فعال کنید خیلی به درد ان دسته از کسانی می خورد که می خواهند موضوع مورد نظرشون رو در وبلاگ های دیگر جستجو کنند و خیلی این امکان کاربردیه و خیلی خوب هستش.

به امید دوباره روزی که همکاران بلاگ بیان توسعه خدمات بیشتری به بلاگ بیان اضافه کنند و ما هم انگیزه بیشتری برای نوشتن در بلاگ بیان داشته باشیم.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - -
    نظر به اینکه دوباره به زودی توسعه خدمات بیشتر بلاگ بیان افزایش می یابد این پست دوباره به زودی بروز رسانی می شود.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - -

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها