باسلام خدمت همه کاربران بیان خوب من تا حالا دو امتحان رو پیش سر گذاشتم یکی امتحان

قران و دیگری که خیلی مهمتره امتحان

ریاضی امتحان قران رو که خیلی خوب دادم و کلا 10نمره داشت و 10 نمره دیگر خواندن ایه های قران بود که باید با تلفظ صحیح کلمات و همچنین با صوت خواندن بود و امتحان دوم که ریاضی بودخیلی عالی بودم.چون 70 درصد از سوال ها از از سال 96 ویژه غایبین موجه بود و من اتفاقا این سوال ها رو کار کرده بودم و همشون رو درست انجام دادم انشا الله امتحان بعدی که هدیه است و بعد از ان علوم رو خیلی خوب بیاورم مطلب دیگری که خواستم بگویم این است که اگر موافق باشید من در اخر امتحانات چالشی بگذارم در مورد عکس کارنامه هاتون رو بزارید. و نکته دیگر این است که برای امتحانات خوب درس بخونیم اگر نخونیم همین جوری نمره که بدست نمی اوریم به قول یک جمله که می گوید: سلامتی استادی که سر جلسه امتحان دید برگم سفیده . اومد در گوشم گفت: نگران چی هستی؟ اسمتو بنویس بقیش با من! ولی حیف بیدار شدم بقیه خوابمو ندیدم.) به این نکته می رسیم که از سر غفلت که درس نخونیم نمره مون خوب نمی شود به قول معلمون که می گوید سر جلسه امتحان منتظر نباش که امداد غیبی بیاید و بعضی ها رو در امتحانات دیدم که اونایی که درسشون خیلی خوب نیست همون یک ربع اول برگه شون رو تحویل می دهند به نظرم باید بیشتر بنشینند تا فکر کنند و به سوال مورد نظرشون برسند. یک نکته دیگر که باقی مانده در بعضی از وبلاگ ها دیدم که مسابقه ای گذاسته بوند با نام چقدر من رو می شناسی واقعا این مسابقه جالبه برای همین منم این مسابقه رو ایجاد کردم شما هم می توانید شرکت کنید و امتیازتون رو بگید این هم لینکش:

https://grandedesafio.com/quiz/10354170.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها