بالاخره اخرین امتحانات نهم استان اصفهان تمام شد. واقعا خیلی من خوشحال هستم از اینکه نمره هایم عالی هستند. بالاخره باید دیگه از کلاس نهم خداحافظی کرد و به کلاس دهم سلام گفت.  دیگه یک نفسی راحت می کشم از اینکه دیگر امتحانی ندارم. از اینکه در فصل امتحانات نمی توانستم ازاوقات و فراغتم به خوبی استفاده کنم.راستی دلم برای همه بیانی ها تنگ شده از اینکه بعضی وقت ها به سایتم سر می زدم و زود دوباره می رفتم درس هایم را می خواندم واقعا خیلی خوشحال هستم و برای اینکه در مدرسه ای ثبت نام کنم باید فرم هدایت تحصیلی داشته باشم که فرم هدایت تحصیلی رو در ماه تیر می دهند. راستی من می خواستم این مطلب رو پریروز منتشر کنم ولی تا می خواستم پیش نماش مطلبم رو ببینم نمی دونم چطور شد که دکمه انصراف رو زدم یعنی مثل این است که کبریتی بر مواد منفجره بزنند زحمات یک ساعته من از بین رفت و خیلی عصبانی شدم ولی طوری نیست بیا با این کار ها عادت کرد اگر بیان می توانست گزینه ای قرار دهد که مثلا اگر اشتباه گزینه انصراف رو زدی بنویسد ایا واقعا می خواهید از این صفحه خارج شودید اگر بود خیلی عالی میشد راستی من همین الان دیدم که بعضی از سایت ها چالش هایی درباره سایت بیان گذاشته بودند که فکر کنم با نام پویش توسعه خدمات بلاگ بیان گذاشته بودند من هم حتما شرکت می کنم تا سایت بیان رسیدگی جدی درباره این موضوع داشته باشد. راستی دلم برای شما تنگ شده اگر میشه یه کوچولی بحرفید.خیلی ممنون که وقت گذاشتید و مطلب من رو خوندید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها