وقتی سوالی بپرسم یک چیز من رو خوشحال می کنم اونم این است که جواب سوال من رو کامل بدهد و برای من روشن و مفهوم باشد. اگر در میان جمعی مثلا در کلاس بودم در حین جواب در پاسخ من کسی حرف نزند اینجوری خیلی خوشحال می شوم.

2-وقتی خبر خوبی میشنوین یا اتفاق خوبی براتون میفته دلتون میخاد اولین نفر به کی بگین؟ در درجه اول به پدر و مادرم که برام خیلی زحمت کشیده اند و در درجه دوم به کاربران بیان و دوست هایم .همین الان خنده ام گرفتم دلیش این است که به یاد برنامه کودک شو افتادم که از بچه ها همین سوالات رو می پرسند.

3-چه چیزی بیشتر از همه ناراحتتون میکنه؟ از بعضی ها که در پشت من غیبت و دروغ و ناسزایی می کنند و همچین بعضی ها که بد قولی می کنند یا وقتی که یکی از اقوام و دوستان صمیمی از دنیا بروند و فوت کنند. و یکی دیگر هم تمام شدن اینترنت که این هم موضوع مهمی است خیلی من را ناراحت می کند.

4-چه چیزی بیشتر از همه خوشحالتون میکنه‌؟ موفق شدن در امتحانات خرداد و همچنین رفتن به پایه های بالاتر تحصیلی و موفقیت در زندگی که این خیلی خیلی من را خوشحال می کند و یکی دیگر این است که کسی به من بد قولی نکند و در پست سر من هم غیبت نکند این من را خیلی خوشحال می کند.
5-یادتون هست که چی شد با دوست صمیمیتون صمیمی شدید؟ اینکه دوست صمیمی ام در درس هایم در طول تحصیلی به من کمک می کند و هچنین رفت و امد نکردن با دوست های بد و همچنین داشتن اخلاق خوب و اعتقادات دینی و راستگویی این سه عامل باعث صمیمی تر شدن با دوست خیلی صمیمیم بود.
6-تحمل قهر دارید؟اگر خودتون اشتباه کرده باشید؟ اول اینکه در این زمینه من کم اشتباه می کنم اگر اشتباه هم کنم تحمل قهر رو ندارم وبا اون فرد خودم زود اشتی می کنم اصلا هم ناراحت نمی شوم خیلی ها هستن که میگن او باید با ما اشتی کند ولی من اینجوری نیستم و تحمل قهر در فاصله زمانی را ندارم.
 و سوال ششم که شخصی است و باید نظرم رو درباره اون فرد بگم که اینجا نمیشه و خیلی مطلبم طولانی میشم از اینکه کامل مطالب من رو خواندید خیلی ممنونم و پیشنهاد می کنم شما هم در این چالش شرکت کنید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها