چند روزی بود که در بین کابران بیان دیده بودم که پویشی به نام پویش درخواست از بیان برای توسعه خدمات بلاگ نوشته بودند من هم دوست داشتم که در این پویش شرکت کنم تا بیان ببیند که همه وبلاگ ها درخواست توسعه خدمات بیان رو دارند تا انشالله زودتر رسیدگی کنند خوب بریم سر پیشنهاداتی که من دارم:

1-حتما بیان تهیه نسخه پشتیبان رو فعال کند این گزینه اول من است که فکر کنم همه وبلاگی ها با این حرف من موافق هستند تا اگر مطالب ما حذف شد بتوانیم از نسخه پشتیبان استفاده کنیم.

2- چند سالی است که بیان دیگر قالب درست نمی کند حتما باید دوباره قالب های زیبا درست کند یا اگر هم قالب درست نمی کنند گزینه ای در پنل کابران بیان قرار دهند با عنوان ارسال قالب تا کابران بیان بتوانند قالب هایی که طراحی می کنند در بیان قرار دهند بیان هم برای اینکه از اون کابر تلاش کرده است مبلغی در نظر بگیرید ما خیلی در بیان داریم که قالب طراحی می کنند برای بیان از قبیل:

پرو وب پلاس _ سرویس ارائه قالب بیان بلاگ و

قالب عرفان و

طراحی قالب بلاگ بیان مارجین و

قالب حرفه ای بلاگ بیان نقاش و

سایت ذهن زیبا زندگی زیبا و

سایت ستاپ هستند.

3- به نظر من باید بیان مثل فارسی بلاگ سیستم گفتگو یا همان چت روم در پنل کابران بیان داشته باشد تا با دسترسی راحت کابران بیان بتوانند از حال یکدیگر خبردار شوند.

4- باید در بیان که کاربران بیان همدیگر رو دنبال می کنند قابلیتی ایجاد کنند تا بتوانیم سایت های دیگر مانند بلاگفا یا میهن بلاگ یا رزبلاگ رو دنبال کنیم اگر بتوانند خیلی عالی میشد.

5- بیان باید گزینه خاموش در دنبال کردن وبلاگ ها رو غیر فعال کند یا اگر فعال است باید عکس اواتارشون معلوم باشد تا بدونیم چه کسی سایت ما رو دنبال می کند.

انشا الله بیان هم زودتر به این پیشنهادها رسیدگی کند.

دعوت میکنم از

مهدی قاسمی(پرو وب پلاس) و

ماری ( مداد رنگی) و

محمد فاصل گل محمدی( زیست شناسی) و

هرچی- همه چی- هیچیو  

abdolnabi solimani    و

طاها ارومیه و 

گاه نوشت های مریدا و 

یاسمن و

جوون پیر و هر کسی که دوست دارد در این پویش شرکت کند.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها