به نام خدا
بهترین قسمت زندگی لحظه ای است که 
قبل از غروب، در طبیعت
به درختان و ابرها نگاه کنی
و هم صدا با کوهها و گنجشک ها، خدا را ستایش کنی
سبحان الله

باسلام خدمت همه کاربران بیان موضوع امروز من بهترین روز زندگی من است حالا بگو چرا؟پریروز خیلی غمگین بودم به خاطر زبان چون گفته بود که در کتاب زبان اخرش سه سفحه درباره فعل ها است که باید به گذشته بگویی و همراه با معنی حالا توجه اش اینجاست که کسی بهم نگفت که فردا یک شنبه این روز تعطیل است حالا فکر کنم شما باور نکنید ولی راست میگم ولی شانسم در کانال مدرسمون نوشته بود که فردا مدرسه تعطیل است منم خیلی خوشحال شدم به خاطر زبان چون اون هفته با امادگی خود خدمت معلم می روم راستی یادم رفت که بگم امروز یعنی روز دوشنبه اردو داشتیم ولی من نرفتم چون دوست نداشتم مکان ان هم زیاد بلد نیستم رسانه دیجیتال. نمی دونم چی چی بود خیلی ها گفتن چرا نرفتی و معلم ها هم می گفتند چون شاگرد اول ها و اون هایی که درس هاشون خوب بود می رفتند من هم یکی از انها بود ولی در جواب انها می گفتم که ارزش علوم و دانش زیادتر از این اردوهایی است که رفتند داشتم می گفتم بعد ما تو این سه زنگ زنگ اول که انشا داشتیم یه انشا معلم گفت بنویسید بعد دوستام یعنی اونایی که درس خون نبودند روی میز خوابیده بودند معلم هم خجالت کشیده بود ولی واقعا باید کلاس رو تعطیل می کرد زنگ دوم هم قران داشتم و معلم قران داشت 1 ساعت و ربع حرف می زد و ما فقط کله مون رو به مظورتاکید حرف هایش تکان می دادیم و زنگ سوم که ریاضی داشتیم معلم ریاضی گفت که فیلم ببینیم که فیلم مارمولک رو دیدیم ولی بهتر اردو بود که در کلاس ماندیم و اردو نرفتیم به نظر من بهترین روز زندگی من بود.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها