حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم انسانی ریاضی و علوم است یا نه؟ خودم می دونم هست ولی می خواهم بدونم اسونه یا نه.  سوال سوم: رشته علوم انسانی اسونه یا نه این سوال همینجوری پرسیدم. سوال چهارم:برای اینکه در دانشگاه شهر خودم قبول بشم باید چه کاری انجام باید داد. سوال پنجم برای معلمی باید چند سال درس خوند؟سوال ششم برای اماده شدن برای کنکور چند ماه فرصت داریم؟ سوال هفتم: سوال های کنکور علوم انسانی جمعا جند تا است؟ سوال هشتم: همه درس های علوم انسانی حفظیات است؟ سوال نهم:  تعداد کل ترم های کل علوم انسانی چند تا است؟ و سوال دهم:ایا شما هم معلمی رو دوست دارید؟ فکر کنم برای این سوال ها یکی از کابران بیان باید معلم باشد تا پاسخ کامل رو بدهد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها